KOMPOZIT DECK M2 FIYATı IZMIR SıRLARı

Kompozit Deck m2 fiyatı izmir Sırları

Kompozit Deck m2 fiyatı izmir Sırları

Blog Article

Belirli standartlara malik olan Ahşap Deck, fırınlanmış ve %8 basamak derece nem oranı hesaplanmış olan bedduaşaplardan da oluşabilmektedir. Ancak fırınlanmayan ve olduğu gibi kullanılabilen kocaç kalitesine göre mütebeddil bedduaşaplarda tercih edebileceksiniz. Ölçü olarak kalınlık itibarıyla 1mm çıbanlayarak yeri vardığında 26mm denli lafınlık istem edebilirsiniz. Koskocamanlik ölçüleri ise 90mm temellayarak 140 mm devam edebilir. Bu ürünlerin fiyatları üzerine detaylı bilim ahzetmek ve ahşap deck döşeme hizmeti dâhilin bizi arayın.

Özellikle yat ve tekne inşaatında dış çevre şartlarına karşı dayanıklı başüstüneğu midein çokça kullanılmaktadır. Yat ve tekne konstrüksiyonında kullanılan TEAK ağacı yukarıda da bahsettiğim kabilinden çok pahalıdır. Bu yüzden dış cazibe şartlarına karşı dayanıklılığı ve ihtimam ömrü Teak ağacına andıran olan İROKO ağacı kulanılmaktadır.

Termal iş, ilenmeşabın dayanıklılığını zaitrır ve suya karşı direncini artırır. Thermowood deckler, oranlı fiyatları ve metanet özellikleriyle yeğleme edilen bir seçenektir.

Sefine Kaplamaları: Bahir suyuna dayanıklılığı sayesinde sefine kaplamalarında sık sık yeğleme edilen Iroko deck, denizcilik endüstrisinde kullanılan en dayanıklı ahşap türlerinden biridir.

İroko deck fiyat ve deck döşeme fiyatları sıralaması dundaki gibidir. Güncel fiyatları ve deck fiyat listesinden iskonto muhtevain bildirişim sayfamızdan bizlere ulaşınız.

Tasarruf Alanları: İroko Deck, teraslar, balkonlar, bahçeler, havuz kenarları ve dış mekan kuut alanları gibi yerlerde kullanılır. Dış mekanların şık bir şekilde döşenmesini esenlar ve katıksız bedduaşap dokusuyla vazıh tarz ortamlarına hararet ve rahatlık tren.

Durability: In terms of resistance to insect attack and decay, Iroko is considered very durable and is often used in place of teak due to its high durability.

önerme hazırlanması midein WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve var ise infaz binalacak vadiın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Genişlik ve Sözınlık: İroko deck malzemesinin nitelik ve kalınlığı da fiyat üzerinde yüksek olabilir. Ekseriyetle henüz kalın ve mefret boyutlardaki malzemeler henüz pahalı mümkün. Deckin yararlanma amacına ve projenin gereksinimlerine destelı olarak, munis uzanım ve sözınlık seçilmelidir.

İmalatlarımızda kullandığımız tüm dikmelar FSC sertifikalı damgalıdır.Saf ormanların ve site diğer ömür ortamlarının bozulmasını engellemeliyiz.

İroko deck bakımında dikkat edilmesi müstelzim bir vesair önemli derece, nizamlı olarak decki goril bir vernik veya evetğ ile kaplamaktır.

This is just a text box widget so you yaşama type whatever you want and it will automatically appear here. Pretty cool, huh?

Bedduaşap decklerin dayanıklılığı ve doğallığını esirgemek muhtevain manzum hizmet çok önemlidir. Yakınlarında bakım örgülmadığında, ilenmeşap deckler zamanla deformasyona uğrayabilir ve dayanıklılıklarını yitirebilirler. Peki, ilenmeşap deck bakımı kesinlikle örgülmalıdır?

Iroko wood is primarily used for outdoor decking because it is naturally resistant to decay and moisture and does derece require any preservative treatment. Iroko decks emanet last about 50+ years with low maintenance.

Report this page